Kombinace nejvyspělejší technologie trubic Thermomax s přímým průtokem a jedinečné segmentové konstrukce sběrače je revoluční změnou v solárních systémech pro vytápění a ohřev vody


Instalace nemůže být jednodušší
1
1. nasuňte trubici
2
2. sklopte trubici
3
3. zaklapněte trubici

Varisol přináší výhody pro každého

Kombinací špičkového polymerového materiálu a unikátní „zaklapávací“ konstrukce vznikl produkt, který se snadno objednává, skladuje, dopravuje a instaluje a přináší tak řadu výhod všem:

  • Projektantům umožňuje systém VARISOL přesnou volbu výkonu kolektoru a nenutí je ke kompromisům obvyklým u tradičních kolektorů s pevným počtem trubic.

  • Velkoobchodům umožňuje systém VARISOL snížení potřebných skladových zásob a eliminaci nízkoobrátkových položek jakými jsou okrajové velikosti tradičních sběračů.

  • Topenářům umožňuje systém VARISOL snadnou, rychlou abezpečnou montáž až na místě vlastní instalace bez nutnosti manipulace s těžkými a neskladnými díly.

  • Uživatelům umožňuje systém VARISOL minimalizovat pořizovací náklady na solární systém při zachování snadné možnosti jeho postupného rozšiřování.

Systém VARISOL je již od počátku šetrný k životnímu prostředí, zejména díky použití houževnatého polymeru na segmenty sběrače.
Tento materiál je 100% recyklovatelný a v porovnání s tradiční mosazí a mědí je energeticky nenáročný jak na výrobu, tak na distribuci.
Sytém VARISOL je hmatatelným přínosem výrobce, společnosti Kingspan SOLAR ze Severního Irska, k ochraně životního prostředí.